Masz ochotę na nagrody? Zagraj w prostą zręcznościówkę na Naszej Klasie zatytułowaną Strażnicy Czasu - codziennie szansa na zwycięstwo w losowaniu

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,50 na 5
Oddanych głosów: 2
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Firefox Internet Explorer Chrome

Recenzja gry Strażnicy Czasu

Oto gra-konkurs, w której nagrodą jest karta (a właściwie codziennie po pięć) z kwotą 100 zł. A wystarczy tylko… przejechać jak najszybciej z punktu A do punktu B.

Prosta zręcznościówka w niezłej oprawie: oto aplikacja dla użytkowników Naszej Klasy – tutaj każdy codziennie może wygrać nagrodę: jedną z pięciu każdego dnia kart wartości 100 zł. Ale jak w to grać? Łatwiejszych zasad chyba nie można było wymyślić:

Gra/konkurs Strażnicy Czasu

Spiesz się, bo tylko Ci, którzy najszybciej dotrą do celu, mają szansę na zdobycie nagrody!

widzimy miasto poprzecinane siecią ulic, po których poruszamy się samochodem z prezentami świątecznymi. Twoim celem jest dotrzeć jak najszybciej do celu. Autem sterujemy za pomocą strzałek kursora. Po drodze trzeba unikać przeszkód, innych samochodów i wszystkiego, co mogłoby spowolnić nasz pojazd.

Nasze osiągnięcia powędrują na listę najlepszych wyników – oczywiście tylko wtedy, kiedy osiągnięty przez Ciebie czas będzie się do tego kwalifikował. Każdego dnia aż do samych Świąt Bożego Narodzenia (oczywiście chodzi o rok 2012) będą rozlosowywane karty z kwotą sto złotych (pięć sztuk codziennie). A więc – powodzenia na trasie!

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/zrecznosciowe/straznicy-czasu

Strażnicy czasu

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Zręcznościowe

Galeria - screeny

Gra/konkurs Strażnicy Czasu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: