Horrorowa gra przygodowa w portalu Nasza Klasa pt. Zombie Lane pozwoli przeżyć niesamowite emocje i da satysfakcję z dobrze wykonanej misji

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 4,42 na 5
Oddanych głosów: 26
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Zombie Lane

Miasteczko zostało nawiedzone przez… chyba już wiecie, kogo. Tak, w Zombie Lane trzeba będzie pozbyć się intruzów i to jak najszybciej.

Przygotowana w języku polskim gra przeglądarkowa pt. Zombie Lane to przygodówka, w której główny bohater (lub bohaterka – sami ustalamy płeć i wygląd postaci) musi podjąć się trudnego zadania pomocy miejscowemu komendantowi policji w pozbyciu się nieznośnych i – przede wszystkim niebezpiecznych – zombie.

Dostaniecie na początek skuteczne uzbrojenie i kilka monet i ruszacie w miasto. Zombie Lane to wiele poziomów do przejścia, kolejne coraz trudniejsze misje do wykonania i wielka przygoda. Potrzebna będzie odrobina zręczności i trochę szczęścia, ale przede wszystkim determinacja. Zombie Lane to gra w języku polskim, dlatego możemy w pełni uczestniczyć w ciekawej fabule, w jaką wyposażono tą interesującą grę przez przeglądarkę internetową.

Adres tego wpisu: http://gryprzegladarkowe.net.pl/zrecznosciowe/zombie-lane

zombie_lane

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa, Zręcznościowe

Galeria - screeny

gra_nk_zombie_laneumarlaki_gra_zombie_lanezombie_lane_gra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: