Kto z użytkowników Naszej Klasy po wypadzie Na grzyby będzie mógł się pochwalić największą ilością zebranych okazów? Zagraj i odwiedź lasy pełne smakowitych grzybów

Oceń grę
12345
Ocena graczy: 3,73 na 5
Oddanych głosów: 22
Loading ... Loading ...
Dostępne języki: polski
Wspierane przeglądarki: Chrome Internet Explorer Firefox

Recenzja gry Na Grzyby

Idziemy do lasu? Mam dla Was pewną niespodziankę – teraz możemy to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zasiąść przed monitorem swojego komputera i uruchomić specjalną aplikację na NK.

Wystarczy krótki spacer po lesie by poczuć się lepiej. Szum drzew i śpiew ptaków oraz zapach ściółki w magiczny sposób pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. A skoro już jesteśmy w lesie, to dlaczego przy okazji nie poszukać grzybów? W produkcji tutaj opisywanej będziecie odbywać wirtualne wycieczki do różnych miejsc i jeśli będziecie spostrzegawczy odnajdziecie tam całe kosze pięknych okazów jadalnych grzybów.

Lokacje w grze Na Grzyby

Lokacji jest mnóstwo, jednak w grze Na Grzyby będziecie je odblokowywać stopniowo

Gra Na Grzyby to relaksująca zabawa. Przed udaniem się w las przygotujecie odpowiednie wyposażenie. Niezbędny jest atlas (przecież skądś trzeba czerpać wiedzę o znalezionych okazach) i kosz. To absolutne minimum. Zebrane grzybki możecie sprzedać a zarobione pieniądze przeznaczyć na zakup dodatkowego sprzętu.

Gra - zbieranie grzybów

Las wygląda pięknie – wytężcie swój wzrok, bo odnalezienie wszystkich grzybów w danej lokacji wymaga dużego skupienia

Na wyższych poziomach doświadczenia, aby dostać się do odległych lasów, musimy dokupić samochód i łódź. Przyda się też profesjonalny strój i coraz lepsze kosze, a nawet spejcalne napoje, które pomogą wzmóc koncentrację. To ważne, bo na zebranie wszystkich grzybów w danej lokacji mamy ograniczoną ilość czasu. Kolejne lasy odblokowujecie dzięki zdobywaniu coraz wyższego poziomu doświadczenia. Potrzebny jest też właściwy atlas a do niektórych lokacji trzeba udać się łódką albo samochodem. Żeby przyspieszyć wzrost nowych grzybów potrzebna nam będzie stacja meteorologiczna. Jeśli zakupicie domek zwiększycie poziom koncentracji. Jeśli dokupimy miotełkę, za każdego znalezionego grzyba dostaniemy więcej punktów doświadczenia. Specjalny nożyk zakupiony w sklepie powoduje, że za każdy znaleziony okaz zapłacą Wam więcej monet.

Adres tego wpisu: https://gryprzegladarkowe.net.pl/gry-nasza-klasa/na-grzyby

Na grzyby

Przypisano do kategorii: Gry Nasza Klasa

Galeria - screeny

Lokacje w grze Na GrzybyGra - zbieranie grzybów

Film: Na Grzyby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informacje

Najnowsze gry

The Logo Game

Wybierz pakiet logotypów i rozpocznij odgadywanie, jaki produkt czy firmę reprezentuje dany znak.
Data publikacji:

The Logo Game

Stalowi Giganci NK

Gotów do podjęcia bezwzględnej walki o dominacje w tym bezdusznym świecie robotów bojowych? Przygotuj się, bo stawka jest wysoka i nikt nie ma zamiaru odpuszczać.
Data publikacji:

stalowi-giganci-nasza-klasa

Gwiezdni Piraci

Opisywana gra nie jest co prawda strzelanką, jednak dostarcza wiele emocji.
Data publikacji:

Gwiezdni piraci

Dziki Zachód NK

Gorączka złota, Indianie, koniokrady i Szeryf, który nad tym całym bajzlem musi zapanować. Odwiedź Dziki Zachód, gdzie razem z innymi pionierami założysz nową osadę.
Data publikacji:

Dziki Zachód

Ale Folwark

Wyzwanie typowe dla gier farmerskich, jakie czekać Was będzie w tej aplikacji społecznościowej dla użytkowników portalu NK.pl, polega na prowadzeniu, rozbudowie i modernizacji gospodarstwa rolnego.
Data publikacji:

Ale Folwark NK

Randka w Ciemno NK

Poznaj nowe sympatie we wspaniałej grze społecznościowej zatytułowanej Randka w Ciemno: jak sam tytuł wskazuje, odbędziemy tutaj zmysłowe randez-vous z nieznajomym.
Data publikacji:

Randka w Ciemno Nasza Klasa

Nasze Miasto

Symulatory miasta to popularny podgatunek gier przeglądarkowych. Lubimy się nimi bawić.
Data publikacji:

Gra Nasze Miasto

Race Track Rivals

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowa benzyna, ta wyścigowa gra na Facebooku przygotowana w języku polskim musi zostać przez Ciebie sprawdzona już teraz!
Data publikacji:

Race Trac Rivals

Błysk

Zaczynamy rywalizację? Czasu jest mało, cel jeden: zdobyć jak najwięcej punktów podczas przechodzenia każdego poziomu.
Data publikacji:

Błysk

Hidden Agenda

Przenosisz się do średniej wielkości miasteczka, które – jak każda taka miejscowość – kryje w sobie mniej lub bardziej mroczne tajemnice.
Data publikacji: